Vortex Diamondback HD 8x42 цена
Vortex Diamondback HD 8x42 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-01 23:36
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX OPTICS |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009936 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 120m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | 17mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.52m |
| Svoris | 618g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 - 73mm |
| Matmenys | 130 x 145mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Показать больше | |



























