Vortex Diamondback HD 8x28 цена
Vortex Diamondback HD 8x28 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | VORTEX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009899 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 28mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 110m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | 18mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.82m |
| Svoris | 383g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 – 72mm |
| Matmenys | 114 x 117mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | hd optinė sistema, neslystantis korpusas, centrinis fokusavimo ratukas |
| Показать больше | |



















