Vortex Diamondback HD 15x56 цена
Vortex Diamondback HD 15x56 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-01 23:36
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874007420 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 15 |
| Tipas | Žiūronai |
| Objektyvo skersmuo | 56mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 4.36° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | -m |
| Santykinis ryškumas | -m |
| Atstumas iki akies | -mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 4.26m |
| Svoris | 986g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 - 73mm |
| Matmenys | 14,7 x 18mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | smūgiams atspari aliuminio–gumos konstrukcija; anti-garavimo danga; centrinis abiejų akinių ir dioptrijų reguliavimas; galima tvirtinti prie trikojo; komplekte – vortex glasspack transportavimo krepšys su diržų sistema. |
| Показать больше | |



















