Vortex Diamondback HD 10x42 цена
Vortex Diamondback HD 10x42 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | VORTEX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0875874009943 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.3° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 110m |
| Atstumas iki akies | 15mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.52m |
| Svoris | 604g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 - 73mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Показать больше | |
























