Vortex Diamondback HD 10x32 цена
Vortex Diamondback HD 10x32 цена
Vortex Diamondback HD 10x32 NEW Verrekijker DB 213 |
|
225.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
225.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-02-21 00:46
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX OPTICS |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009929 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 32mm |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 103.6m |
| Atstumas iki akies | 14mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.82m |
| Svoris | 454g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 55 - 73mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | hd optinė sistema; guminis korpusas; ištraukiami okuliarai; komplekte: dėklas, kaklo dirželis, objektyvų dangteliai, valymo šluostė, instrukcija |
| Показать больше | |
















