Vortex Crossfire HD 12x50 цена
Vortex Crossfire HD 12x50 цена
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 09:10
! Сообщить об ошибке| Марка | VORTEX OPTICS |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009875 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 12 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.2° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 83m |
| Atstumas iki akies | 15mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.8m |
| Svoris | 836g |



















