Vortex Crossfire HD 10x50 цена
Vortex Crossfire HD 10x50 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | VORTEX |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 875874009868 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 6.1° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 97.5m |
| Santykinis ryškumas | 25m |
| Atstumas iki akies | 17mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 1.8m |
| Svoris | 862g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 60 - 76mm |
| Matmenys | 135 x 170mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Показать больше | |



















