Šaldiklis Sharp SJSF182E2WEU цена
Šaldiklis Sharp SJSF182E2WEU цена
Sharp SJSF182E2WEUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
298.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Vestel Poland Spzoo SHARP SJSE182E2WEU Šaldiklis |
|
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 22:29
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 4974019185521 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 246kwh |
| Bendra talpa | 187l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 9.1kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | mažai šerkšno („lowfrost“ / „smartfrost“) |
| Aukštis | 145.5cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 45kg |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Kita informacija | laisvai pastatomas; elektroninis valdymas; rankinis atitirpinimas |
| Показать больше | |
















