Šaldiklis Sharp SJ-SE182E2W-EU цена
Šaldiklis Sharp SJ-SE182E2W-EU цена
Vestel Poland Spzoo SHARP SJSE182E2WEU Šaldiklis |
|
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-09-05 01:40
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 4974019185514 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | sj-se182e2w-eu |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 197kwh |
| Bendra talpa | 188l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 13val. |
| Užšaldymo galia | 9.1kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 145.5cm |
| Plotis | 54cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 47kg |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Показать больше | |















