Šaldytuvas Sharp SJ-FTB01ITXWE-EU цена
Šaldytuvas Sharp SJ-FTB01ITXWE-EU цена
Sharp SJ-FTB01ITXWE-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.0 € |
|
239.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas SHARP SJ-FTB01ITXWEEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 289 € |
|
269.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Sharp SJ-FTB01ITXWE-EU |
|
236.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
236.96 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp SJFTB01ITXWEEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.50 eur/mėn |
|
237.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
237.00 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 15.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Šaldytuvas Sharp SJ-FTB01ITXWE-EUPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
237.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
237.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 12.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Sharp SJ-FTB01ITXWE-EUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 256.0 € |
|
239.47 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FTB01ITXWE-EU |
|
239.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
239.48 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Šaldytuvas SHARP SJ-FTB01ITXWEEUKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 289 € |
|
269.90 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Sharp SJ-FTB01ITXWE-EUIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
269.90 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-28 19:39
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556104777 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 177kwh |
| Bendra talpa | 213l |
| Šaldytuvo talpa | 171l |
| Šaldiklio talpa | 42l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 2.6kg/24h |
| Klimato klasė | st, n |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 145cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 39kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse |
| Показать больше | |















