Šaldytuvas Sharp SJ-FBB05DTXLE цена
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB05DTXLE цена
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB05DTXLEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 419.99 € |
|
329.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Sharp SJ-FBB05DTXLEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
368.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas SHARP SJ-FBB05DTXLEKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 419.99 € |
|
329.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Sharp SJ-FBB05DTXLEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
368.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Sharp SJ-FBB05DTXLEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
368.78 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB05DTXLE |
|
368.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
368.78 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp SJFBB05DTXLEEU šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 63.98 eur/mėn |
|
383.86 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
383.86 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB05DTXLE |
|
389.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
389.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Fridge-freezer SJ-FBB05DTXLE |
|
418.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
418.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:15
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556129091 |
| Gamintojo kodas | sj-fbb05dtxle |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 224kwh |
| Bendra talpa | 288l |
| Šaldytuvo talpa | 204l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | st-sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 52kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Palaikomos technologijos | nanofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |


























