Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXSE цена
Šaldytuvas Sharp SJ-FBB04DTXSE цена
Sharp šaldytuvas-šaldiklis SJ-FBB04DTXSE |
|
359.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
359.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Sharp SJ-FBB04DTXSE šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 268 L E Sidabras |
|
369.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
369.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Fridge-freezer SJ-FBB04DTXSE |
|
392.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
392.92 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 19:16
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4550556129060 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 221kwh |
| Bendra talpa | 268l |
| Šaldytuvo talpa | 184l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 3.9kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 170cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 49kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | lentynėlė buteliams |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |




















