Mikrobangų krosnelė Sharp R243W цена
Mikrobangų krosnelė Sharp R243W цена
Mikrobangų krosnelė Sharp R243WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
67.48 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
67.48 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp R243WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
67.48 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
67.48 €*
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp R243WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
67.48 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
67.48 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Sharp R243WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 84.79 € |
|
67.48 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sharp R243W mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
69.97 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
69.97 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Sharp R243W 20l (Balta) |
|
71.59 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
71.59 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 00:29
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 4974019893464 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 35.9cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 25.8cm |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Galios lygių skaičius | 5 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Показать больше | |






































