Televizorius Sharp 70GL4260E цена
Televizorius Sharp 70GL4260E цена
Sharp 70GL4260EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659.0 € |
|
557.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Sharp GL4260E 70GL4260E, 70 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
604.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sharp 70GL4260E televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 92.50 eur/mėn |
|
555.00 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
555.00 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Televizorius Sharp 70GL4260E LED 70" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
555.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
555.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Sharp 70GL4260EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659.0 € |
|
557.25 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Sharp 70GL4260E | 70 colių | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
557.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
557.25 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD | 70GL4260E | 5905683.. |
|
561.05 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
562.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
562.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Sharp 70GL4260E, 70" 70GL4260E |
|
573.25 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
573.25 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
577.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
577.26 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
579.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
579.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Sharp 70GL4260E LED 70" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
582.75 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
582.75 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Sharp GL4260E 70GL4260E, 70 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
604.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Televizorius Sharp GL4260E 70GL4260E, 70 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 629 € |
|
604.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sharp 70GL4260E | 70" | Smart TV | Google TV | 4K Ultra HD |
|
637.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
637.22 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TV Set Sharp 70GL4260E 70-inch 4K Ultra HD Smart Google TV |
|
686.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
686.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:15
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARP |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5905683271639 |
| Modelis | 70gl4260e |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 70" (~178 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 112kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t / t2 / c / s / s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 19.8kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | 1000000:1 |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, lan x 1, usb 2.0 x 2, ci+ x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, google assistant, amazon prime video |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 400 x 300 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, dolby vision, vrr, allm |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 90.6cm |
| Plotis be stovo | 155.6cm |
| Gylis be stovo | 8.2cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 155.6cm |
| Gylis su stovu | 27.4cm |
| Показать больше | |







































