Sandberg 126-45 цена
Sandberg 126-45 цена
Belaidės ausinės Sandberg 126-45, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.9 € |
|
39.91 €*
|
B магазин senukai.lt |
Sandberg 126-45 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.89 € |
|
39.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sandberg Bluetooth Headset ANC+ENC Pro Kopfhörer Kabellos Kopfband Musik/Alltag .. |
|
37.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
37.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Belaidės ausinės Sandberg 126-45, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.9 € |
|
39.91 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Sandberg 126-45, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 47.9 € |
|
39.91 €*
|
B магазин 1a.lt |
Sandberg 126-45 Bluetooth Headset ANC+ENC Pro ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
39.91 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
39.91 €
7-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 7-8 раб. дн. |
Ausinės Sandberg Wireless Headset ANC+ENC Pro BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
39.91 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
39.91 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Sandberg 126-45 BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 63.89 € |
|
39.91 €*
|
B магазин pigu.lt |
Sandberg 126-45 Bluetooth Headset ANC+ENC Pro |
|
41.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
41.42 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Sandberg Wireless Headset ANC+ENC Pro BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
41.91 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
41.91 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Sandberg 126-45 Bluetooth Headset ANC+ENC Pro |
|
42.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
42.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Sandberg 126-45 Bluetooth Headset ANC+ENC Pro |
|
45.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
45.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Sandberg Belaidės Ausinės ANC+ENC Pro |
|
46.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
46.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Sandberg 126-45 headphones/headset |
|
47.43 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
47.43 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 05:54
! Сообщить об ошибке| Марка | SANDBERG |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 5705730126451 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, dėklas, usb-c charge cable |
| Jautrumas (dB/mW) | 108.5 |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | ant kaušelio |
| Įkroviklis komplektacijoje | - |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Показать больше | |
































