Samsung WW90T986ASH/S7 цена
Samsung WW90T986ASH/S7 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806090604393 |
| Gamintojo kodas | ww90t986ash/s7 |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 49kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.49kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 5000l |
| Gręžimo klasė | a |
| Gręžimo greitis | 1600aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 199min |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Maksimalus triukšmo lygis | 79db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Svoris | 79kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |




















