Samsung WW90DB7U94GEU4 цена
Samsung WW90DB7U94GEU4 цена
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 626 € |
|
522.50 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
522.50 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina 55-60, WW90DB7U94GEU4, SamsungKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749.0 € |
|
539.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4больше |
|
539.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
539.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
522.50 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
522.50 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 626 € |
|
522.50 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
522.50 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4, 9 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 626 € |
|
522.50 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
522.50 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung WW90DB7U94GEU4 skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 87.08 eur/mėn |
|
522.50 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
522.50 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
522.50 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
522.50 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4Yra sandėlyje. |
|
523.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
523.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4 | WW90DB7U94GEU4 | 8806095550367 |
|
525.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Skalbimo mašina 55-60, WW90DB7U94GEU4, SamsungKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 749.0 € |
|
539.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4больше |
|
539.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
539.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW90DB7U94GEU4 |
|
543.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
543.75 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 11:32
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806095550367 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.4kwh |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 69kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Inverterinis variklis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 24 |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |

































