Samsung WW70FG3M05AWLF цена
Samsung WW70FG3M05AWLF цена
Skalbyklė SAMSUNG WW70FG3M05AWLF, 7 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
299.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung WW70FG3M05AWLFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 346.0 € |
|
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLF, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
409.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLF, 7 kg, su A klasės energijos taupymo ir h.. |
|
279.95 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung WW70FG3M05AWLF skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.66 eur/mėn |
|
285.93 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
285.93 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 21.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
285.93 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
285.93 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Samsung WW70FG3M05AWLF Skalbimo mašina, Hygiene Steam, 7kg, 1400aps./min., A, gy.. |
|
291.63 €
|
B магазин vieni.lt |
Skalbyklė SAMSUNG WW70FG3M05AWLF, 7 kgKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
299.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung WW70FG3M05AWLFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 346.0 € |
|
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLF |
|
311.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
311.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Skalbimo mašina SAMSUNG WW70FG3M05AWLFKaina taikoma su MOKI-VEŽI kortele. Reguliari prekės kaina be kortelės 399.00 € |
|
312.00 €*
|
B магазин mokivezi.lt |
Skalbyklė SAMSUNG WW70FG3M05AWLF |
|
315.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
315.06 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Skalbyklė SAMSUNG WW70FG3M05AWLFNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
409.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
409.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
409.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLF, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
409.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW70FG3M05AWLF, 7 kg, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539 € |
|
409.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
SAMSUNG WW70FG3M05AWLF |
|
429.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
429.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 05:12
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806097004639 |
| Gamintojo kodas | ww70fg3m05awlf |
| Maks. skalbinių svoris | 7kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 45kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 0.45kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | 4500l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 208min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 76db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 45.5cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 45l |
| Inverterinis variklis | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | 1 |
| Skalbimas be gręžimo | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | antialerginė programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Skalbimo eigos indikacija | + |
| Apsauga nuo vaikų | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |




































