Samsung WW11DB7B94GBU4 цена
Samsung WW11DB7B94GBU4 цена
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4, 11 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
631.73 €*
|
B магазин senukai.lt |
Samsung WW11DB7B94GBU4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 766.0 € |
|
631.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung, SmartThings AI-energy mode, 11 kg, gylis 60 cm, 1400 rpm, juoda - Skalb..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
639.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
639.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Samsung WW11DB7B94GBU4 skalbimo mašina 11 kg |
|
499.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
499.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
631.73 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
631.73 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4, 11 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
631.73 €*
|
B магазин senukai.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4, 11 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
631.73 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung WW11DB7B94GBU4 skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 105.29 eur/mėn |
|
631.73 €
|
B магазин rde.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
631.73 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
631.73 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Samsung WW11DB7B94GBU4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 766.0 € |
|
631.73 €*
|
B магазин pigu.lt |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4 |
|
631.73 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
631.73 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4Yra sandėlyje. |
|
638.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
638.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung, SmartThings AI-energy mode, 11 kg, gylis 60 cm, 1400 rpm, juoda - Skalb..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
639.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
639.99 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 19.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4 | WW11DB7B94GBU4 | 8806095550176 |
|
644.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Skalbimo mašina Samsung WW11DB7B94GBU4 |
|
667.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
667.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 13:41
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Стиральные машины |
| Продукт код | 8806095550176 |
| Gamintojo kodas | ww11db7b94gbu4 |
| Maks. skalbinių svoris | 11kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 42kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | - |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 75kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 54l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programos, funkcijos | medvilnė; vilna; džinsai; sportinė apranga; marškiniai; eko; higienos (garai); greitas; sintetika; mix; Švelnus |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | - |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, džinsų skalbimas, sporto programa, marškinių skalbimo programa, eco, sintetinių drabužių džiovinimas, gręžimas + sausinimas, greita programa, būgno valymas, higienos programa |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Automatinis svėrimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |




























