Džiovyklė Samsung WF90F09C4SU4 цена
Džiovyklė Samsung WF90F09C4SU4 цена
Samsung WF90F09C4SU4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.0 € |
|
788.54 €*
|
B магазин pigu.lt |
Samsung, 9 kg, gylis 60 cm, 1400 aps./min., sidabro spalvos - Skalbimo mašinaNemokamas pristatymas atrinktoms skalbyklėms ir džiovyklėms |
|
839.99 €
|
B магазин elesen.lt |
SAMSUNG WF90F09C4SU4 Skalbimo mašinaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
757.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
757.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung WF90F09C4SU4 skalbimo mašina6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 126.17 eur/mėn |
|
757.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
757.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WF90F09C4SU4Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
757.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
757.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Skalbimo mašina Samsung WF90F09C4SU4 |
|
757.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
757.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung WF90F09C4SU4Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.0 € |
|
788.54 €*
|
B магазин pigu.lt |
SAMSUNG WF90F09C4SU4 |
|
792.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
792.99 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung Pesumasin Samsung, sügavus 60 cm |
|
799.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
799.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
9kg WF90F24 Bespoke AI skalbimo mašina (A-55%) su AI Home“ ir 7 colių LCD ekran.. |
|
806.99 €
|
B магазин samsung.com |
Skalbimo mašina Samsung WF90F09C4SU4Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
839.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
839.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung, 9 kg, gylis 60 cm, 1400 aps./min., sidabro spalvos - Skalbimo mašinaNemokamas pristatymas atrinktoms skalbyklėms ir džiovyklėms |
|
839.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung WF90F09C4SU4 |
|
900.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
900.46 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Skalbimo mašina Frania Samsung 9 kg wymiar 60 cm 1400 apgr/min. srebrny - Skalbi.. |
|
1200.05 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:04
! Сообщить об ошибке| Марка | Samsung |
| Категория | Сушильные машины |
| Продукт код | 8806097105626 |
| Gamintojo kodas | wf90f09c4su4 |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 22kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.5 |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 228min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 72db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 75kg |
| Vandens sąnaudos ciklui | 50l |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Laikmatis | + |
| Skalbimo programų skaičius | 24 |
| Greitas skalbimas | + |
| Ekonomiškas skalbimas | + |
| Papildomas skalavimas | + |
| Lengvas lyginimas | + |
| Kitos skalbimo programos | medvilnės programa, vilnos skalbimo programa, eco, delikatus skalbimas, skalbimas garais |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Garų funkcija | + |
| Skalbimo programos pauzė | + |
| Rankinis temperatūros valdymas | + |
| Rankinis gręžimo greičio valdymas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Kita informacija | putų kontrolė |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelio kalba | anglų k. |
| Išmanus įrenginys | + |
| Savybės | garų funkcija |
| Показать больше | |



































