Televizorius Samsung UE65U8072FU цена
Televizorius Samsung UE65U8072FU цена
Samsung UE565U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569.0 € |
|
401.04 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
401.04 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
409.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung UE65U8072FU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
426.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U80.. |
|
399.88 €
|
B магазин baitukas.lt |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
401.04 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
401.04 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH |
|
401.04 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
401.04 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung UE565U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 569.0 € |
|
401.04 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
401.04 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U8072FUXXH |
|
402.35 €
|
B магазин enrike.lt |
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U8072FUXXH |
|
402.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
402.55 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH |
|
403.73 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
403.73 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U8072FUXXH .. |
|
404.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 579 € |
|
409.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Samsung UE65U8072FUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 68.40 eur/mėn |
|
410.37 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
410.37 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Samsung UE65U8072FUXXH, 65" UE65U8072FUXXH |
|
410.46 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
410.46 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE65U8072FUXXH, 65 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
425.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung UE65U8072FU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi JuodaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau |
|
426.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
TV Set SAMSUNG 65 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED UE65U8072FUXXH .. |
|
429.91 €
|
B магазин elektrika.lv |
Televizorius Samsung, 65 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Juodas (UE65U8072.. |
|
430.00 €
|
B магазин smarttv.lv |
Samsung UE65U8072FU 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | UE65U8072F.. |
|
430.55 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung UE65U8072FUXXH LED televizorius, 65, 4K UHD, Smart TV, Tizen, juodas |
|
434.26 €
|
B магазин vieni.lt |
Samsung UE65U8072FU 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
455.71 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
455.71 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius, SAMSUNG, 65', 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pikselių, plokščias, 16:9, ..больше |
|
457.00 €
|
B магазин marsietis.lt |
TV SET LCD 65" 4K/UE65U8072FUXXH SAMSUNG |
|
461.18 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
461.18 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
„Samsung UE65U8072FU“ 165,1 cm (65") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
468.35 €
|
B магазин freyo.lt |
TV Set SAMSUNG 65 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Smart LED TV UE65U8072FUXXH |
|
492.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
492.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung UE65U8072FU 165,1 cm (65") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juod.. |
|
493.27 €
|
B магазин doberman.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-24 20:47
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097067627 |
| Modelis | ue65u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 109kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 14.2kg |
| Svoris su stovu | 14.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, amazon alexa |
| Specialiosios funkcijos | smart, micro dimming (pritemdymas): uhd dimming, eko jutiklis, q-symphony |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, q-symphony, hdr 10+, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.12cm |
| Plotis be stovo | 144.4cm |
| Gylis be stovo | 7.68cm |
| Aukštis su stovu | 88.2cm |
| Plotis su stovu | 144.4cm |
| Gylis su stovu | 22.2cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |









































