Televizorius Samsung UE55U8072FU цена
Televizorius Samsung UE55U8072FU цена
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXH, 55 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
285.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
285.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE55U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U80.. |
|
276.46 €
|
B магазин baitukas.lt |
TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH |
|
278.93 €
|
B магазин enrike.lt |
Televizorius UE55U8072FUXXH Samsung |
|
278.99 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
278.99 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH |
|
279.27 €
|
B магазин plkompiuteriai.lt |
TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH ..больше |
|
279.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH |
|
283.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
283.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung UE55U8072FUXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.22 eur/mėn |
|
283.32 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
283.32 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Samsung UE55U8072FUXXH, 55" UE55U8072FUXXH |
|
284.62 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
284.62 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXH, 55 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
285.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
285.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung UE55U8072FUXXH televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „W.. |
|
287.14 €
|
B магазин percte.eu |
Televizorius Samsung, 55 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Juoda (UE55U8072F.. |
|
289.00 €
|
B магазин smarttv.lv |
Samsung UE55U8072FUXXHH, 55 and quot;(139cm), LED TV, Flat 4K (3,840 and times; .. |
|
290.99 €
|
B магазин skytech.lt |
TV Set SAMSUNG 55 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED UE55U8072FUXXH .. |
|
296.81 €
|
B магазин elektrika.lv |
SAMSUNG TV Set||55"|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH |
|
297.13 €
|
B магазин smartech.ee |
Televizorius Samsung UE55U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
299.00 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius UE55U8072FUXXH Samsung |
|
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
299.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
308.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
308.69 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius, SAMSUNG, 55', 4K Ultra HD, 3840 x 2160 pikselių, plokščias, 16:9, ..больше |
|
310.23 €
|
B магазин marsietis.lt |
TV Set|SAMSUNG|55 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH |
|
318.40 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
318.40 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
„Samsung UE55U8072FU“ 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
325.58 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung UE55U8072FUXXH LED televizorius, 55, 4K UHD, Smart TV, Tizen, juodas |
|
330.33 €
|
B магазин vieni.lt |
Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
330.53 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
330.53 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
TV Set|SAMSUNG|55 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE55U8072FUXXH |
|
347.02 €
|
B магазин primtech.lt |
TV Set Samsung UE55U8072FUXXH 55-inch 4K UHD Smart LED HDR with Motion Xcelerator |
|
360.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
360.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung UE55U8072FU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
361.20 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 655 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau |
|
369.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXH, 55 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
369.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
369.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung UE55U8072FU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD išmanusis televizorius, Wi-Fi, ju.. |
|
382.98 €
|
B магазин doberman.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-28 14:27
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097067603 |
| Modelis | ue55u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 79kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | - |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 9.6kg |
| Svoris su stovu | 9.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, amazon alexa |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, q-symphony, hdr 10+, adaptive sound pro, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 70.78cm |
| Plotis be stovo | 122.46cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 75.91cm |
| Plotis su stovu | 122.46cm |
| Gylis su stovu | 19.9cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |











































