Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO цена
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO цена
Šaldytuvas SAMSUNG RS90F64EEFEOKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1599.9 € |
|
1499.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699 € |
|
1499.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1499.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung Bespoke AI Home, NoFrost, 621 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1599.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO |
|
1750.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1750.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2294.0 € |
|
1793.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas SAMSUNG RS90F64EEFEOKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1599.9 € |
|
1499.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1499.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
1499.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699 € |
|
1499.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1499.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1699 € |
|
1499.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1499.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1499.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
1499.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Samsung Bespoke AI Home, NoFrost, 621 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1599.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung RS90F64EEFEO šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 288.63 eur/mėn |
|
1731.78 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 29.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
1731.78 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 29.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO |
|
1750.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
1750.10 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2294.0 € |
|
1793.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 14:10
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806097264705 |
| Gamintojo kodas | rs90f64eefeo |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 348kwh |
| Bendra talpa | 621l |
| Šaldytuvo talpa | -l |
| Šaldiklio talpa | 220l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 5val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 73cm |
| Svoris | 115kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Показать больше | |

































