Šaldytuvas Samsung RS57DG400EM9EO цена
Šaldytuvas Samsung RS57DG400EM9EO цена
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS57DG400EM9EOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 961 € |
|
854.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
854.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RS57DG400EM9EOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
961.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
961.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS57DG400EM9EO |
|
961.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
961.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RS57DG400EM9EOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
989.83 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
989.83 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Samsung ŠALDYTUVAS SBS RS57DG400EM9EO SMG |
|
1118.27 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
1118.27 €
9 раб. дн.
Срок доставки: 9 раб. дн. |
Samsung RS57DG400EM9EOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1510.0 € |
|
1161.53 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 18:46
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806095757407 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 208l |
| Šaldytuvo talpa | 208l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 61cm |
| Aukštis | 190cm |
| Gylis | 65.4cm |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Показать больше | |



















