Šaldytuvas Samsung RH69B8940B1 цена
Šaldytuvas Samsung RH69B8940B1 цена
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094227253 |
| Gamintojo kodas | rh69b8940b1 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 420kwh |
| Bendra talpa | 645l |
| Šaldytuvo talpa | 403l |
| Šaldiklio talpa | 242l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nofrost |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178cm |
| Gylis | 71.6cm |
| Svoris | 115kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Показать больше | |





















