Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BB1 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BB1 цена
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BB1/EF |
|
888.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
888.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung BeSpoke, 387 L, aukštis 203 cm, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
899.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Samsung RB38C7B6BB1/ EF šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 148.12 eur/mėn |
|
888.70 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
888.70 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 24.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BB1/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
888.70 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
888.70 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BB1/EF |
|
888.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
888.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung RB38C7B6BB1 Pastatomi 387 L Juoda |
|
891.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
891.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BB1/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
899.99 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
899.99 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Samsung BeSpoke, 387 L, aukštis 203 cm, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas Samsung šaldytuvams |
|
899.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 21:37
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094768534 |
| Gamintojo kodas | rb38c7b6bb1/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 134kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 273l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / - 23°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn,n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |


























