Šaldytuvas Samsung RB33B612EBN цена
Šaldytuvas Samsung RB33B612EBN цена
Šaldytuvas Samsung RB33B612EBN |
|
657.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
657.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung RB33B612EBN Pastatomi 344 L E Juoda |
|
759.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
759.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas Samsung Šaldytuvas RB33B612EBN | 8806094505641 | 8806094505641 |
|
769.70 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 10:02
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8806094505641 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 344l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -19ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 7kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 185.3cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 63kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |


















