Kaitlentė Samsung NZ64B5066GK/U2 цена
Kaitlentė Samsung NZ64B5066GK/U2 цена
Samsung NZ64B5066GK/U2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 784.0 € |
|
624.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5066GK |
|
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5066GK | NZ64B5066GK | 880609432082.. |
|
607.35 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung NZ64B5066GK/U2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 784.0 € |
|
624.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5066GK |
|
628.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
628.90 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5066GK |
|
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
639.99 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Įmontuojama indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5066GKYra sandėlyje. |
|
669.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
669.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-28 08:47
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 8806094320824 |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | grūdintas stiklas |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 48cm |
| Plotis | 59cm |
| Svoris | 11kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Rėmelis | be rėmo |
| Показать больше | |
























