Monitorius Samsung LS49CG950EUXEN цена
Monitorius Samsung LS49CG950EUXEN цена
Monitorius Samsung G95C, LED, 240 Hz, 5K UHD+, 49"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
806.53 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Samsung G95C kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 piksel..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
883.37 €
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius SAMSUNG Odyssey G9 49"Gaming/CurvedPanel VA5120x144032Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
913.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
LCD monitorius|SAMSUNG|Odyssey G9|49"|Gaming/Curved|Panel VA|5120x1440|32:9|1 ms.. |
|
999.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
999.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung Odyssey G9 LS49CG950EUXEN 49" VA 32:9 Curved monitorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 74.00 eur/mėn |
|
739.99 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung LS49CG950EUXEN 49'' Dual QHD LED G95C lenktas monitorius |
|
789.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
789.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Monitor wielkoformatowy 49 cali zakrzywiony LS49CG950EUXEN |
|
796.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
796.41 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitorius Samsung G95C, LED, 240 Hz, 5K UHD+, 49"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
806.53 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Samsung G95C, LED, 240 Hz, 5K UHD+, 49"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
806.53 €*
|
B магазин 1a.lt |
Samsung G95C kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikseliai Dual QH.. |
|
818.98 €
|
B магазин percte.eu |
Monitor Samsung Odyssey G9 (LS49CG950EUXEN) | LS49CG950EUXEN | 8806095234908 |
|
819.50 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung S49CG950E |
|
829.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
829.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Samsung G95C computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LED Bla.. |
|
838.10 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Samsung LS49CG950EUXEN 49 colių Dual QHD LED monitorius su USB centru ir aukščio.. |
|
843.18 €
|
B магазин senetic.lt |
Samsung Odyssey G9, 49'', concave, DQHD, LED VA, 240 Hz, blackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
844.21 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
844.21 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
„Samsung G95C“ kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikselių dvigub..больше |
|
860.79 €
|
B магазин marsietis.lt |
Samsung G95C computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LED Black |
|
864.71 €
|
B магазин baitukas.lt |
Samsung G95C, 124.5 cm (49"), 5120 x 1440 pixels, Dual QHD, LED, 1 ms, Black |
|
877.50 €
|
B магазин printera.lt |
Samsung Odyssey G9 S49CG950EU, 49" LS49CG950EUXEN |
|
880.41 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
880.41 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Monitorius Samsung G95C kompiuterio monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 piksel..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
883.37 €
|
B магазин pigu.lt |
Samsung Odyssey G9, 49'', concave, DQHD, LED VA, 240 Hz, blackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
886.42 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
886.42 €
12-20 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 12-20 раб. дн. |
Samsung G95C computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LED Black |
|
892.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
892.31 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Monitorius SAMSUNG Odyssey G9 49"Gaming/CurvedPanel VA5120x144032Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
913.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|Odyssey G9|49"|Gaming/Curved|Panel VA|5120x1440|32:9|1 ms|Sw.. |
|
918.00 €
|
B магазин skytech.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|Odyssey G9|49"|Gaming/Curved|Panel VA|5120x1440|32:9|1 ms|Sw.. |
|
975.75 €
|
B магазин freyo.lt |
Samsung G95C computer monitor 124.5 cm (49") 5120 x 1440 pixels Dual QHD LED Black |
|
976.64 €
|
B магазин vieni.lt |
LCD monitorius|SAMSUNG|Odyssey G9|49"|Gaming/Curved|Panel VA|5120x1440|32:9|1 ms.. |
|
999.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
999.00 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung G95C kompiuterių monitorius 124,5 cm (49") 5120 x 1440 pikselių Dual QHD.. |
|
1047.90 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 19:24
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8806095234908 |
| Įstrižainė | 49" |
| Maksimali raiška | 5120 x 1440 |
| Ekrano tipas | wq hd |
| Jungtis | hdmi, usb-b, usb-a |
| Įmontuotos garso kolonėlės | - |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 2500:1 |
| Ryškumas | 450cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 5120 x 1440 |
| Atnaujinimo dažnis | 240hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 32:9 |
| Maks. skleistinės dažnis (V x H) | 240 |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Komplekte yra kabeliai | ac |
| Matmenys | (wxhxd) - with stand - 1147.6 x 568.4 x 420.5 mm; without stand - 1147.6 x 363.5 x 293.8 mm |
| Svoris | 15.6kg |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Aukštis | 568.4cm |
| Plotis | 1147.6cm |
| Gylis | 420.5cm |
| Palaikomos technologijos | hdr10 |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | + |
| Tipas | Žaidimų monitorius |
| Показать больше | |

































































