Blenderis Royal Catering RCSM-500-400 цена
от 177.00
Elektronikostaskas.lt
Rankinis Maišytuvas 400 Mm 500 W 230 V "royal Catering
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн.
B магазин elektronikostaskas.lt
Varle.lt
Galingas maišytuvas maišytuvas rankinis robotas, ilgis 400 mm, 500 W 230 V Royal..