Poco F8 Ultra 512GB цена
Poco F8 Ultra 512GB цена
Telefonas POCO F8 Ultra 5G 16/512GB Denim BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899.0 € больше |
|
783.44 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Ultra, 512GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Ultra, 512 GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € больше |
|
819.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
POCO F8 Ultra, 16 GB, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
829.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
829.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLACK MZB0M43EU POCONemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
831.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
Xiaomi Poco F8 Ultra 5G Dual Sim 16GB RAM 512GB - Denim Blue | MZB0M5MEU | 69325..больше |
|
760.20 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Viedtālrunis POCO F8 Ultra 5G 16/512GB Blue | MZB0M5MEU | 6932554473976больше |
|
769.00 €
|
B магазин enter24.eu |
POCO F8 Ultra 5G 16/512GB Blackбольше |
|
779.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
779.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Telefonas POCO F8 Ultra 5G 16/512GB Denim BlueKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899.0 € больше |
|
783.44 €*
|
B магазин pigu.lt |
POCO F8 Ultra 16/ 512GB Black mobilusis telefonas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 78.84 eur/mėn больше |
|
788.39 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
788.39 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Telefonas Poco F8 Ultra 16GB/512GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
788.39 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
788.39 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Telefonas Poco F8 Ultra 16GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
789.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
789.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Mobilusis telefonas Poco F8 Ultra, 512GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mobilusis telefonas Poco F8 Ultra, 512GB, mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 879 € больше |
|
789.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Poco F8 Ultra - 16/512GBNemokamas lizingas iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. | Pristatymas 1-3 d.d. |
|
806.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
806.01 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
POCO F8 Ultra 5G 16/512GB Blue (6932554473976) | MZB0M5MEU | 6932554473976больше |
|
810.70 €
|
B магазин multo.eu |
Mobilusis telefonas Poco F8 Ultra, 512 GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 899 € больше |
|
819.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
POCO F8 Ultra, 16 GB, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
829.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
829.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLACK MZB0M43EU POCONemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
831.25 €
|
B магазин topocentras.lt |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLUE MZB0M5MEU POCOбольше |
|
832.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
832.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Poco Smartfon POCO F8 Ultra 5G 16/512GB Niebieski (6932554473976)больше |
|
899.93 €
|
B магазин percte.eu |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLUE MZB0M5MEU POCOбольше |
|
905.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
905.15 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Išmanusis telefonas Xiaomi Poco F8 Ultra 5G Dual Sim 16GB RAM 512GB – Blackбольше |
|
906.80 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
906.80 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
Xiaomi Poco F8 Ultra, 16GB/512GB, Denim Blue MZB0M5MEUбольше |
|
912.56 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
912.56 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLACK MZB0M43EU POCOбольше |
|
914.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
914.00 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLUE MZB0M5MEU POCO|MZB0M5MEUбольше |
|
921.25 €
|
B магазин complius.lt |
Smartphone POCO F8 Ultra 5G, Snapdragon 8 Elite Gen 5, 16GB RAM, 512GB, 6.9" AMO..больше |
|
931.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
931.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
MOBILE PHONE POCO F8 ULTRA/16/512GB BLUE MZB0M5MEU POCOбольше |
|
966.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
966.69 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Poco mobilusis telefonas MZB0M5MEU 16 GB RAM, 512 GB atmintis, 6500 mAh baterija..больше |
|
969.90 €
|
B магазин inserv.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 01:05
! Сообщить об ошибке| Марка | Poco |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Продукт код | 6932554472290 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 6.0 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.67 |
| Įbrėžimams atsparus ekranas | poco shield glass |
| Ekrano raiška | 1440 x 3200 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 50mpx |
| Priekinė kamera | 32mpx |
| Blykstė | color spectrum sensor, led flash, hdr, panorama |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8750-ab snapdragon 8 elite (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.6 ghz oryon v3 phoenix l + 6x3.62 ghz oryon v3 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 16000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos talpa | 6500mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 16 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 3.2 gen 2, displayport, otg |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | poco f7 ultra |
| Aukštis | 163.3mm |
| Plotis | 77.8mm |
| Gylis | 7.9mm |
| Svoris | 218g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 2560hz pwm, 120hz, dolby vision, hdr10+, 100w wired, pd3.0, qc3+, 100w pps, 100% in 38 mins 50w wireless, 50% in 31 mins 22.5w reverse wireless |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 33 |
| Показать больше | |
















































