Platinet PSMART29W цена
Platinet PSMART29W цена
Platinet PSMART29W White išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
16.37 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
16.37 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Platinet PSMART29W WhiteKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.0 € |
|
21.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Platinet išmanusis laikrodis PSMART29W, baltas (45996) |
|
25.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
25.99 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Platinet smartwatch PSMART29W, white (45996) |
|
32.20 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
32.20 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Platinet PSMART29W, White 45996 |
|
34.92 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
34.92 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:41
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 5907595459969 |
| Tipas | išmanusis laikrodis |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.01 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android os |
| Jungtys | bluetooth |
| Baterijos talpa (mAh) | 250mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 7dienų |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, fizinio aktyvumo stebėjimas, sudegintų kalorijų skaičiuoklė |
| Riešo apimtis | 25cm |
| Ilgis (cm) | 26cm |
| Plotis | 3.92cm |
| Aukštis | 4.73cm |
| Svoris | 115g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





















