Platinet PSMART29B цена
Platinet PSMART29B цена
Išmanioji apyrankė Išmanieji laikrodžiai PLATINET (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NF..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
25.41 €
|
B магазин pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
31.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Išmanioji apyrankė Išmanieji laikrodžiai PLATINET (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NF..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
25.41 €
|
B магазин pigu.lt |
Išmanusis laikrodis Išmanieji laikrodžiai Platinet (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, N.. |
|
25.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
25.41 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Išmanieji laikrodžiai PLATINET (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NFC, Call vers.) |
|
27.98 €
|
B магазин marsietis.lt |
Išmanieji laikrodžiai Platinet (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NFC, Call vers.) |
|
27.99 €
6-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
27.99 €
6-8 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-8 раб. дн. |
Išmanieji laikrodžiai PLATINET (PSMART29B) (Bluetooth 5.1, NFC, Call vers.) |
|
28.32 €
|
B магазин phonedalys.lt |
Platinet PSMART29B Black išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
28.40 €
|
B магазин rde.lt |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
31.59 €*
|
B магазин senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 38.9 € |
|
31.59 €*
|
B магазин 1a.lt |
Platinet smartwatch PSMART29B, black (45995) |
|
32.20 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
32.20 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Platinet PSMART29B, Black 45995 |
|
34.92 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
34.92 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
40.47 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
40.47 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Platinet PSMART29B BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
41.28 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
41.28 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 17:48
! Сообщить об ошибке| Марка | PLATINET |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 5907595459952 |
| Tipas | išmanusis laikrodis |
| Ekrano dydis (coliais) | 2.1 |
| Ekrano tipas | ips lcd |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Suderinamumas | ios, android os |
| Jungtys | bluetooth |
| Baterijos talpa (mAh) | 250mah |
| Baterijos naudojimo laikas iki | 7dienų |
| Riešo apimtis | universaluscm |
| Plotis | 3.92cm |
| Aukštis | 0.108cm |
| Svoris | 115g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | apyrankė, Įkroviklis |
| Показать больше | |




















