Pioneer DJ HDJ-X7 цена
Pioneer DJ HDJ-X7 цена
Pioneer HDJ-X7-KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 295.0 € |
|
199.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pioneer DJ HDJ-X7-S Profesionalios DJ ausinės, Sidabrinės spalvosбольше |
|
200.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
200.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
DJ ausinės Pioneer Dj HDJ-X7-K |
|
189.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
189.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Pioneer DJ HDJ-X7-S Silver ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.17 eur/mėn |
|
199.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
199.00 €
4-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-5 раб. дн. |
Pioneer HDJ-X7-KKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 295.0 € |
|
199.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pioneer DJ HDJ-X7-S Profesionalios DJ ausinės, Sidabrinės spalvosбольше |
|
200.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
200.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 06:40
! Сообщить об ошибке| Марка | PIONEER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4573201240972 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | muzikos instrumentams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 30000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 36Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | 2 atjungiami kabeliai; gera garso izoliacija; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; sukinėjimo mechanizmas (swivel); patvarus dizainas, atitinka mil-std-810g smūgio testą |
| Jautrumas (dB/mW) | 102 |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 5hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 30000hz |
| Svoris | 312g |
| Показать больше | |


























