Pioneer DJ HDJ-X5 цена
Pioneer DJ HDJ-X5 цена
Pioneer DJ HDJ-X5-S ausinės6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.50 eur/mėn больше |
|
99.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
99.00 €
3-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
Pioneer DJ HDJ-X5-K Profesionalios DJ Ausinės, Juodosбольше |
|
99.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
99.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Pioneer DJ HDJ-X5-K Over-ear headphones, wired, black, foldable, DJ |
|
132.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
132.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-01 12:24
! Сообщить об ошибке| Марка | PIONEER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4573201241016 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | muzikos instrumentams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | - |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 30000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | gera garso izoliacija; aptakus dizainas; lankelis: reguliuojamas; 90° pasukami kaušeliai; sulankstoma konstrukcija |
| Jautrumas (dB/mW) | 102 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 5hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 30000hz |
| Svoris | 269g |
| Показать больше | |



























