Philips XD8152 цена
Philips XD8152 цена
Philips Performer LED 8000 Series XD8152/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
239.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys Philips Performer LED 8000 Series Bagged vacuum cleanerXD8152/12.. |
|
249.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293 € |
|
259.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
259.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, pilkas - Dulkių siurblys Prekė - XD815..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
289.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips Vacuum cleaner | XD8152/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L | .. |
|
232.02 €
|
B магазин baitukas.lt |
Philips Performer 8000 Series Bagged vacuum cleaner XD8152/12, 900W, TriActive |
|
234.30 €
|
B магазин printera.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 W |
|
235.56 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
235.56 €
3-5 раб. дн.
Срок доставки: 3-5 раб. дн. |
Philips XD8152/ 12 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.27 eur/mėn |
|
235.59 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
235.59 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293 € |
|
235.59 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
235.59 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12 8000 seriesPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
235.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
235.59 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Philips Vacuum cleaner | XD8152/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L | .. |
|
236.29 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 8000 Series, Black/Grey XD8152/12 |
|
237.45 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
237.45 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Philips Performer LED 8000 Series XD8152/12Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 302.0 € |
|
239.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips 8000 series XD8152/12 Krepšys |
|
242.06 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
242.06 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
PHILIPS Performer LED XD 8152/12 Vacuum cleaner |
|
244.54 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
244.54 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips Performer LED 8000 Series Bagged vacuum cleanerXD8152/12.. |
|
249.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12 8000 seriesIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
249.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
249.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
PHILIPS Performer LED XD 8152/12 Vacuum cleaner |
|
249.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
249.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips Vacuum cleaner | XD8152/12 | Bagged | Power 900 W | Dust capacity 4 L | .. |
|
251.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
251.57 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips dulkių siurblys XD8152/12, 900 W, cilindrinis, sausas valymas, dulkių ma.. |
|
254.90 €
|
B магазин inserv.lt |
„Philips Performer 8000“ serijos dulkių siurblys su maišeliu XD8152/12, 900 W, „..больше |
|
259.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
259.05 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Dulkių siurblys Philips XD8152/12, 900 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 293 € |
|
259.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
259.99 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
„Performer“ LED 8000 serija Dulkių siurblys su maišeliu - XD8152/12 |
|
289.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
289.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips Performer LED 8000 Series, 900 W, pilkas - Dulkių siurblys Prekė - XD815..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
289.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips Performer Led 8000 Serijos Dulkių Siurblys Xd8152/12 (900 W / Sidabrinis.. |
|
354.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
354.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 23:30
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы |
| Продукт код | 8720389037955 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 900w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Galios reguliavimas ant rankenos | - |
| 360° sukiojama žarna | + |
| Vamzdis | metalinis, teleskopinis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 47cm |
| Gylis | 32cm |
| Svoris | 5.4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 4l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 4 |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 12m |
| Filtrų tipas | hepa |
| Konstrukcija | 3 ratukai |
| Laido ilgis | 9m |
| Plovimo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |






















































