Philips XC5043 цена
Philips XC5043 цена
Dulkių siurblys - šluota Philips 5000 serija XC5043/01Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315.9 € |
|
228.07 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips XC5043/01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 334.0 € |
|
228.07 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - šluota PHILIPS XC5043/01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
279.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Belaidis dulkių siurblys PHILIPS XC5043/01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
228.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
228.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - šluota Philips 5000 serija XC5043/01Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315.9 € |
|
228.07 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - šluota Philips 5000 serija XC5043/01Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315.9 € |
|
228.07 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips XC5043/ 01 dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 38.01 eur/mėn |
|
228.07 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
228.07 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Belaidis dulkių siurblys PHILIPS XC5043/01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
228.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
228.07 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips XC5043/01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 334.0 € |
|
228.07 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips 5000 serija Belaidis dulkių siurblys „Aqua“ XC5043/01 |
|
228.71 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
228.71 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
5000 serija Belaidis siurblys - XC5043/01 |
|
240.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
240.09 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 5000 series XC5043/01 Belaidis siurblys |
|
241.33 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
241.33 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 5000 Series Cordless Stick vacuum cleaner XC5043/01, Up to 60 min, 15 mi.. |
|
268.35 €
|
B магазин printera.lt |
Philips 5000 Series 25.2V, Blue XC5043/01 |
|
272.11 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
272.11 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philips 5000 series XC5043/01 stick vacuum/electric broom Battery Dry&wet Cyclon.. |
|
274.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
274.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips | Vacuum cleaner | XC5043/01 Aqua | Cordless operating | - W | 25.2 V | .. |
|
274.79 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips | Vacuum cleaner | XC5043/01 Aqua | Cordless operating | - W | 25.2 V | .. |
|
277.97 €
|
B магазин baitukas.lt |
Dulkių siurblys - šluota PHILIPS XC5043/01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
279.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Vacuum Cleaner, PHILIPS, Upright / Cordless / Bagless, Capacity 0.27 l, Noise 84.. |
|
283.08 €
|
B магазин marsietis.lt |
Philips | Vacuum cleaner | XC5043/01 Aqua | Cordless operating | - W | 25.2 V | ..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
285.05 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
285.05 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Philips 5000 Series Cordless Stick vacuum cleaner XC5043/01, Up to 60 min, 15 mi.. |
|
295.31 €
|
B магазин vieni.lt |
Vacuum Cleaner PHILIPS Upright/Cordless/Bagless Capacity 0.27 l Noise 84 dB Blue.. |
|
298.43 €
|
B магазин elektrika.lv |
Philips belaidis vertikalus dulkių siurblys XC5043/01, 25.2 V, 0.27 L, 60 min, c.. |
|
311.90 €
|
B магазин inserv.lt |
Vacuum Cleaner|PHILIPS|Upright/Cordless/Bagless|Capacity 0.27 l|Noise 84 dB|Blue.. |
|
327.36 €
|
B магазин freyo.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:21
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 8720389035708 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys-šluota |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Galios reguliavimas ant rankenos | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 73cm |
| Plotis | 38cm |
| Gylis | 13.5cm |
| Svoris | 1.5kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.6l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | -l |
| Antgaliai | 2 |
| Veikimo spindulys | neribotasm |
| Maksimalus triukšmo lygis | 84db |
| Filtrų tipas | hepa |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.2v |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Valymas garais | - |
| Išimamas rankinis siurblys | + |
| Pagrindinis motorinis šepetys | + |
| Įkrovimo laikas | 300min |
| Veikimo laikas | 60min |
| Показать больше | |





















































