Televizorius Philips 65PML9019/12 цена
Televizorius Philips 65PML9019/12 цена
Televizorius Philips 65PML9019/12, 65 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PML9019/12, 65 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1049 € |
|
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
999.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 65PML9019/12 MiniLED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
999.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
999.00 €
3-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-6 раб. дн. |
Philips 65PML9019/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 193.07 eur/mėn |
|
1158.41 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
1158.41 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Philips 65PML9019 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Pilka |
|
1239.94 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
1239.94 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Philips Telewizor Philips 65PML9019/12 Mini LED 65'' 4K Ultra HD Titan.. |
|
1270.05 €
|
B магазин percte.eu |
Philips TV The Xtra 65PML9019 4K QD MiniLED |
|
1297.57 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1297.57 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
TV 65 inches MINI LED 65PML9019/12 |
|
1371.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1371.81 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Telewizor Philips 65PML9019/12 Mini LED 65'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 65.. |
|
1479.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Telewizor Philips 65PML9019/12 Mini LED 65'' 4K Ultra HD Titan OS Ambilight | 65.. |
|
1547.05 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:31
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863041826 |
| Plotis | 145.1 |
| Aukštis | 84.4 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 24 |
| Įtampa | 240 |
| Prekės svoris su pakuote | 29300 |
| Svoris | 215 |
| Komplekte | Nuotolinis valdymas, 2 x AAA baterijos, stalinis stovas, maitinimo laidas, trumpa instrukcija, saugos instrukcijos ir teisinė informacija. |
| Gylis | 8.5 |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | Kita |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| USB 3.x jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | Mini LED |
| Modelis | 65PML9019/12 |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 31.3 |
| Aukštis su stovu | 90.4 |
| Svoris be stovo | 21 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 40 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | „P5 Perfect Picture Engine“ |
| Vidinė atmintis, GB | 8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| WiDi sąsaja | - |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 144 |
| DLNA | + |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | HDMI-CEC |
| Kilmės šalis | Lenkija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 98 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.955 |
| Pakuotės plotis | 0.17 |
| Pakuotės ilgis | 1.6 |
| Spalvos pavadinimas | Antracito |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Показать больше | |

























