Philips 55OLED820/12 цена
Philips 55OLED820/12 цена
Philips 55OLED820 AmbilightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1339.0 € |
|
1039.50 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius Philips 4K Ambilight TV 55OLED820/12 55 Smart TV Google TV UHD |
|
1132.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Philips OLED820, 55'', 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
1199.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips 55OLED820/ 12 televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 164.17 eur/mėn |
|
985.00 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
985.00 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 10.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
Televizorius Philips 55OLED820/12 OLED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
985.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
985.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Philips 4K „Ambilight“ 55" 55OLED820/12 |
|
985.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
985.00 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Televizorius PHILIPS OLED 55OLED820/12 |
|
1034.44 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1034.44 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 55OLED820 AmbilightKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1339.0 € |
|
1039.50 €*
|
B магазин pigu.lt |
Televizorius PHILIPS OLED 55OLED820/12 |
|
1049.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1049.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1059.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
1059.95 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD|55OLED8.. |
|
1065.32 €
|
B магазин complius.lt |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD | 55OLE.. |
|
1069.60 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1074.38 €
|
B магазин enrike.lt |
Philips 55OLED820 OLED 4K „Ambilight“ televizorius | 55 colių (139 cm) | 144Hz |.. |
|
1081.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1081.18 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1081.18 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
PHILIPS 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1086.37 €
|
B магазин smartech.ee |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1102.18 €
|
B магазин vieni.lt |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD |
|
1107.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
1107.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
TV Set Philips 55OLED820/12 55 inch 4K Ambilight Smart Google TV 144 Hz |
|
1116.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1116.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Philips 4K Ambilight TV 55OLED820/12 55 Smart TV Google TV UHD |
|
1132.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Televizorius Philips 55OLED820/12 OLED 55" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1132.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
1132.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Philips 4K Ambilight TV | 55OLED820/12 | 55 | Smart TV | Google TV | UHD 55OLED8.. |
|
1149.00 €
|
B магазин elektrika.lv |
Telewizor Philips 55OLED820/12 OLED 55'' 4K Ultra HD Google TV Ambilight | 55OLE.. |
|
1153.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Philips OLED820, 55'', 4K UHD, OLED, tamsiai pilkas - TelevizoriusAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
1199.00 €
|
B магазин elesen.lt |
Philips 55OLED820/12 TV 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
1207.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1207.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:01
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8718863046487 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | 92w |
| Metinis energijos suvartojimas | 92kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.3kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | oled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2/t2-hd/c/s/s2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Jungties tipas | hdmi x4, usb x2, rj 45, sat, bluetooth |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, ambilight |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | + |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | google tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| Kita informacija | „ambilight“ versija: 3 pusių |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 860.00cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | 140cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | -cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |



















































Juozas A.
2025-11-25 11:47:36
55OLED820/12 man pakeitė visą svetainės atmosferą. Naudoju jau tris mėnesius ir kol kas nesinori kito TV. Žiūrėti serialus tapo daug maloniau, nes detalumas tiesiog neįtikėtinas. Kiekvienas filmas atrodo tarsi būtų HDR versija, net jei nėra. Garsas maloniai gilus, net ir be soundbar'o. Animaciniai filmai atrodo kaip gyvi, ypač kai spalvos tokios sodrios. Tikrai rekomenduočiau kiekvienam, kas nori rimtesnės kokybės.
Dėkoju Klaipėdos Akropolio darbuotojams kurie padėjo išsirinkti ! :)