Monitorius Philips 242B9TL цена
Monitorius Philips 242B9TL цена
Monitorius Philips 242B9TL/00, 23.8", 5 msKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
474.51 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips 242B9TL/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 631.0 € |
|
494.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips 242B9TL/00 computer monitor 60.5 cm (23.8) 1920 x 1080 pixels Full HD LC.. |
|
461.26 €
|
B магазин smartech.ee |
Philips 242B9TL/ 00 23.8" IPS 16:9 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 79.08 eur/mėn |
|
474.50 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
474.50 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Monitorius Philips 242B9TL/00, 23.8", 5 msKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
474.51 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Philips 242B9TL/00, 23.8", 5 msKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
474.51 €*
|
B магазин 1a.lt |
MMD-MONITORIAI & EKRANAI PHILIPS 242B9TL/00 B-Line 60,5 cm 23,8 colio LCD monito.. |
|
474.51 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
474.51 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Philips B Line 242B9TL - LED-Monitor - 61 cm (24) (23.8 sichtbar) - Touchscreen .. |
|
475.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
475.82 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Monitor Philips 242B9TL/00 23.8-inch Touchscreen LCD FHD |
|
484.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
484.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Philips 242B9TL/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 631.0 € |
|
494.70 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:31
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581771171 |
| Įstrižainė | 24" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija; low blue light; ip54; smoothtouch |
| Komplekte yra kabeliai | dp |
| Svoris | 8.15kg |
| Kolonėlės | integruotos |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 41.3cm |
| Plotis | 55.4cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |









































