Monitorius Philips 242B9T/00 цена
Monitorius Philips 242B9T/00 цена
Philips 242B9T 24' IPS FHD 60 Hz 250 cd/m²Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.19 € |
|
401.83 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Philips 242B9T/00, IPS, 60 Hz, FHD, 24"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
403.23 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Philips 23.8 ", Touchscreen, IPS, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 5 m.. |
|
453.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitorius Philips 242B9T/00 23.8", Juodos spalvos |
|
379.89 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
379.89 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
PHILIPS 242B9T/00 Monitor Philips 242B9T/00, 24 FullHD, IPS, 5ms DP/DVI/HDMI, sp.. |
|
379.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
379.99 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 242B9T 23.8" 1920x1080 LED/ IPS 16:9 Flat monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.97 eur/mėn |
|
401.82 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
401.82 €
12-13 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 12-13 раб. дн. |
Philips 242B9T 24' IPS FHD 60 Hz 250 cd/m²Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 482.19 € |
|
401.83 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitorius Philips 242B9T/00, IPS, 60 Hz, FHD, 24"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
403.23 €*
|
B магазин senukai.lt |
Monitorius Philips 242B9T/00, IPS, 60 Hz, FHD, 24"Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
403.23 €*
|
B магазин 1a.lt |
Philips 242B9T, 23.8" 242B9T/00 |
|
410.04 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
410.04 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
PHILIPS 242B9T/00 Monitor Philips 242B9T |
|
424.40 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
424.40 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Monitorius Philips LCD monitor with SmoothTouch 242B9T/00, 60.5 cm (23.8"), 1920.. |
|
428.55 €
|
B магазин printera.lt |
Philips 242B9T/00 23.8 " Touchscreen IPS FHD 16:9 5 ms 250 cd/m² Black HDMI port.. |
|
433.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Monitorius Philips 23.8 ", Touchscreen, IPS, FHD, 1920 x 1080 pixels, 16:9, 5 m.. |
|
453.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Monitor PHILIPS 242B9T/00, 24" FullHD, IPS, 5ms DP/DVI/HDMI, Speakers |
|
454.98 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
454.98 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitorius PHILIPS 242B9T/00 Monitor Philips 242B9T/00, 24 FullHD, IPS, 5ms DP/D.. |
|
459.32 €
|
B магазин primtech.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 07:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Philips |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581756802 |
| Įstrižainė | 23.8" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Kitos jungtys | audio out, audio-in |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 50000000:1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1920 x 1080 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 5ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Taško dydis | 0.275mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Montavimo tipas | + |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | flicker free technologija, low blue light |
| Komplekte yra kabeliai | d-sub, hdmi, dp |
| Matmenys | w x h x d in mm: 545 x 515 x 162 (packaging); 524 x 482 x 244 (physical with stand); 524 x 389 x 58 (physical without stand); |
| Svoris | 8.15kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | kensington lock, nukreipimo kampo reguliavimas, aukščio reguliavimas, nuimamas pagrindas |
| Aukštis | 41.3cm |
| Plotis | 55.4cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Palaikomos technologijos | led backlight, full hd, osd, srgb, smart image, smartcontrol, ddc/ci, easyread |
| Energijos klasė | e |
| Žaidimų monitorius | + |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |


























































