Monitorius Philips 172B9TL цена
Monitorius Philips 172B9TL цена
Philips 172B9TL/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 415.09 € |
|
442.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips 172B9TL/00 kompiuterio monitorius 43,2 cm (17") 1280 x 1024 pikseliai „F.. |
|
328.82 €
|
B магазин senetic.lt |
Monitor Philips 172B9TL/00 17 inch Touchscreen Monitor, Black |
|
336.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
336.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Monitor 17 cali 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP | 172B9TL | 8712581771157 |
|
353.20 €
|
B магазин enter24.eu |
Monitorius MMD-MONITORIAI & EKRANAI PHILIPS 172B9TL/00 B-Line 43,2 cm 17 colių s.. |
|
364.92 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
364.92 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Monitor 17 inch 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP | 172B9TL/00 | 8712581771157 |
|
426.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Philips 172B9TL/00Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 415.09 € |
|
442.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Monitor 17 inch 172B9TL LED Touch DVI HDMI DP |
|
445.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
445.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Philips 172B9TL/ 00 17" TN 5:4 monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 74.33 eur/mėn |
|
445.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
445.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Monitor 17 inch 172B9TL LED Touch DVI HDMI DPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
445.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
445.99 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Monitor 17 inch 172B9TL LED Touch DVI HDMI DPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
472.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
472.75 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:08
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Мониторы |
| Продукт код | 8712581771157 |
| Gamintojo kodas | 172b9t/00 |
| Įstrižainė | 17" |
| Maksimali raiška | 1280 x 1024 |
| Ekrano tipas | ips |
| Jungtis | hdmi, dvi, vga, displayport (dp) |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000: 1 |
| Ryškumas | 250cd/m² |
| Rekomenduojama raiška | 1280 x 1024 |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 170 |
| Vaizdo proporcijos | 5:4 |
| Taško dydis | 0.264mm |
| Lenktas ekranas | - |
| Jutiklinis ekranas | + |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Kita informacija | kita |
| Komplekte yra kabeliai | dp |
| Svoris | 6.24kg |
| Kolonėlės | 2 x 2 w |
| Integruota Web kamera | - |
| Mikrofonas | - |
| Korpusas | reguliuojamas pavertimo kampas |
| Aukštis | 39.9cm |
| Plotis | 37.6cm |
| Gylis | 22.7cm |
| Energijos klasė | d |
| Žaidimų monitorius | - |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | monitorius |
| Показать больше | |






































