Šaldytuvas Philco PTL 2352 цена
Šaldytuvas Philco PTL 2352 цена
Philco PTL 2352Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 386.83 € |
|
250.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas Philco PTL 2352 |
|
343.53 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
343.53 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 09:02
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669209460 |
| Gamintojo kodas | ptl 2352 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 93kwh |
| Bendra talpa | 235l |
| Šaldytuvo talpa | 235l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | st, n, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 142cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 41kg |
| Energijos sąnaudos | 0.25kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




















