Šaldytuvas Philco PTB 94 цена
Šaldytuvas Philco PTB 94 цена
Šaldytuvas be šaldiklio Philco PTB 94 ESKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.9 € |
|
187.18 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas Philco PTB 94 EW |
|
190.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
190.90 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Šaldytuvas be šaldiklio Philco PTB 94 ESKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 226.9 € |
|
194.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 19:55
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669318674 |
| Gamintojo kodas | ptb 94 fx |
| Šaldytuvo tipas | mini šaldytuvas |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 107kwh |
| Bendra talpa | 94l |
| Šaldytuvo talpa | 82l |
| Šaldiklio talpa | 12l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 84.2cm |
| Aukštis | 47.5cm |
| Gylis | 44.8cm |
| Svoris | 21kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | stiklinės lentynos; lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |















