Šaldytuvas PHILCO PT 204 E цена
Šaldytuvas PHILCO PT 204 E цена
Philco PT 204 EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 284.0 € больше |
|
211.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Philco PT 204 EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
272.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis viršuje Philco PT 204 EKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
272.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 10:07
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 8590669298648 |
| Gamintojo kodas | pt 204 ex |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 176kwh |
| Bendra talpa | 204l |
| Šaldytuvo talpa | 163l |
| Šaldiklio talpa | 41l |
| Temperatūra šaldiklyje | -16ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 20val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 143cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 43kg |
| Energijos sąnaudos | 0.482kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; pieno produktų skyrelis; led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| STAR klasė | 2 |
| Показать больше | |



















