Šaldiklis Philco PCF 2002 цена
Šaldiklis Philco PCF 2002 цена
Philco PCF 2002 iKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379.0 € |
|
251.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Šaldiklis Philco PCF 2002 i, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
379.19 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Philco PCF 2002 i, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
379.19 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:57
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669212798 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | pcf 2002 i |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 174kwh |
| Bendra talpa | 200l |
| Temperatūra | -18°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 34val. |
| Užšaldymo galia | 15.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | greitas užšaldymas |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 90.5cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 32.7kg |
| Energijos sąnaudos | 0.48kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | vieliniai krepšiai; led apšvietimas; užraktas; frostprotection (–15 °c); elektroninis valdymas; inverterinis kompresorius |
| Показать больше | |
















