Šaldiklis Philco PCF 142 цена
Šaldiklis Philco PCF 142 цена
Šaldiklis Philco PCF 142 EFPI Joker, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
284.30 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Philco PCF 142 EFPI Joker, horizontalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
284.30 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis Philco PCF 142 EFPI JOKER |
|
284.30 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
284.30 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Philco PCF 142 EFPI JokerKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 327.0 € |
|
284.40 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 14:33
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILCO |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8590669316694 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | 40046474 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 182kwh |
| Bendra talpa | 142l |
| Temperatūra | -15°c |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 15val. |
| Užšaldymo galia | 6.5kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 63.2cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 30kg |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita informacija | 1 šaldymo krepšys; temperatūros reguliavimas |
| Показать больше | |


















