Pentax SP 16x50 цена
Pentax SP 16x50 цена
16× magnificationQuality BaK4 prismFully multi-coated opticsDurable aluminium ru.. |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax SP 16x50, paukščių stebėjimui/astronomijaiKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
182.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax SP 16x50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 205.0 € |
|
182.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax SP 16x50 žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.63 eur/mėn |
|
165.79 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
165.79 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars SP 16x50 | 65905 |
|
170.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
170.50 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Pentax žiūronai SP 16x50 |
|
173.94 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
173.94 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
16× magnificationQuality BaK4 prismFully multi-coated opticsDurable aluminium ru.. |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Žiūronai Pentax SP 16x50, paukščių stebėjimui/astronomijaiKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
182.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax SP 16x50, paukščių stebėjimui/astronomijaiKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 189.9 € |
|
182.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Žiūronai Pentax SP 16x50Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 205.0 € |
|
182.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
PENTAX SP 16X50 |
|
184.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
184.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Pentax binoculars SP 12x50 W/C |
|
205.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
205.95 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-27 00:55
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288751 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 16 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 50mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 3.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 61m |
| Santykinis ryškumas | 28.3m |
| Atstumas iki akies | 166mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 10.3m |
| Svoris | 900g |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Показать больше | |

























