Pentax SD 8x42 цена
Pentax SD 8x42 цена
Žiūronai Pentax SD 8x42 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 371.0 € |
|
314.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Žiūronai Pentax SD 8x42mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
360.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Pentax SD 8x42 WPбольше |
|
302.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
302.77 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Žiūronai Pentax SD 42 Atsparus vandeniui 8x42больше |
|
302.78 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
302.78 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Žiūronai Pentax SD 8x42 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 371.0 € |
|
314.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax SD 8x42 WP Green žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.88 eur/mėn |
|
329.25 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
329.25 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars SD 8x42 WP | 62761 |
|
332.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
332.40 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Žiūronai Pentax SD 8x42 WPбольше |
|
339.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
339.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Žiūronai Pentax SD 8x42mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
360.89 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax SD 8x42mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
360.89 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:21
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 4549212288593 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 8 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 42mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 7.5° |
| Atstumas iki akies | 21mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 2.5m |
| Svoris | 637g |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | hidrofobinės apsauginės dangos, fazių korekcija, daugiasluoksnės mc dangos |



























