Pentax AP 10x30 цена
Pentax AP 10x30 цена
Žiūronai Pentax AP 10x30mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 208.9 € |
|
191.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax AP 10x30 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.0 € |
|
191.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
10× magnificationQuality porro prismFull-Multi-Coating lensesDurable waterproof .. |
|
200.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Pentax AP 10x30 WP žiūronai6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.42 eur/mėn |
|
182.49 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
182.49 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Pentax binoculars AP 10x30 WP | 65932 |
|
187.65 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
187.65 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Žiūronai Pentax AP 10x30mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 208.9 € |
|
191.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Žiūronai Pentax AP 10x30mm WP, kelionėmsKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 208.9 € |
|
191.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Žiūronai Pentax AP 10x30 WPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 220.0 € |
|
191.90 €*
|
B магазин pigu.lt |
Pentax žiūronai AP 10x30 WP |
|
193.34 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
193.34 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
10× magnificationQuality porro prismFull-Multi-Coating lensesDurable waterproof .. |
|
200.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
PENTAX AP 10X30 WP |
|
209.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
209.00 €
10 раб. дн.
Срок доставки: 10 раб. дн. |
Pentax binoculars AP 10x30 WP |
|
229.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
229.45 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 01:14
! Сообщить об ошибке| Марка | RICOH |
| Категория | Бинокли |
| Продукт код | 0027075288775 |
| Fokusavimo sistema | centrinė |
| Didinimas | 10 |
| Tipas | laisvalaikio |
| Objektyvo skersmuo | 30mm |
| Kampinis regėjimo laukas | 5.5° |
| Regėjimo laukas 1 000 m atstumu | 96.1m |
| Santykinis ryškumas | 9m |
| Atstumas iki akies | 119.5mm |
| Arčiausias fokusavimo atstumas | 3m |
| Svoris | 463g |
| Atstumo tarp vyzdžių reguliavimas | 18.8mm |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Kita informacija | korpusas užpildytas azotu; apsauga nuo rasojimo |
| Показать больше | |























